Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nektek is küldött e-mailt az...

Nektek is küldött e-mailt az e-felvételi?

Figyelt kérdés
Elvileg minden dokumentumot feltöltöttem, köztük az érertségit is és mellé oda van írva, hogy feldolgozàs alatt. Mégis kaptam egy hiánypótlásra felszólító e-mailt. Más is kapott ilyet vagy én csináltam rosszul valamit?

2014. jún. 26. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Lehet, hogy tévedtek
2014. jún. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Na de nem volt odaírva, mi hiányzik ?
2014. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Felhívjuk figyelmét, hogy a 2014. évben érettségizetteknek is kötelező az érettségi végzettség igazolása, ezért kérjük az érettségi bizonyítvány másolatát, annak kézhezvételét követően haladéktalanul, de legkésőbb 2014. július 10-ig küldje be.


Ezt írták. De én már feltöltöttem és mellé is van írva, hogy feldolgozás alatt.

2014. jún. 26. 14:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát igen, úgy is "érteni", hogy (postai úton) küldje be, vagyis nem írták oda, hogy hogy küldje be az ember, az érettségi bizi másolatot postán vagy elég feltölteni, dehát nem akarhatják, hogy mindenki postán is küldje meg
2014. jún. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Írták, hogy elektronikusan is jó...de elvileg mindenki kapott ilyen e-mailt úgyhogy megoldódott....:D azért köszi :D
2014. jún. 26. 15:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, én is kaptam ilyen levelet. Először megijedtem, de utána gondoltam, hogy ez ilyen általános figyelmeztetés.


24N

2014. jún. 27. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!