Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a parádi Fáy...

Vélemények a parádi Fáy András Általános Iskoláról?

Figyelt kérdés
2014. jún. 28. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed? Oda jártam, imádtam. Szerintem a lehető legjobb helyen voltam :D A környéken magasan a legjobb iskola.
2014. jún. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A mostani tanárok közül néhány semmit nem tanít meg, a kivételezés pedig óriási.
2014. jún. 29. 13:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen ezt én is észrevettem, bár engem csak 1 tanított az újak közül. Azt hallottam, azóta mégtöbb új tanár van.

Hááát ezzel a kivételezéssel én is megszenvedtem, de szerintem ez mindenhol jelen van. A kis nyalizósakat mindig jobban szeretik.

De ezeket leszámítva nagyon jó helyen vagy/van a gyereked, becsüld meg! Máshol nagyon rossz helyzet van, sokkal kisebb színvonalú iskolák vannak a környéken. Mondjuk ez az államosítás azért nem sok jót hozott szerintem...

A tanárokhoz visszatérve, én egy kivételével mindegyikre jó szívvel gondolok vissza. Persze voltak egy páran, akiket nem szerettem, de így visszagondolva nem voltak gonoszok, kivéve azt az egyet. Vannak szigorúbbak, de csak a munkájukat végzik; van olyan is, aki önhibáján kívül "elég érdekes", kicsit szenilis (gondolom tudod, hogy kire gondolok :D), de a többség jószívű. Fegyelmezni meg muszáj, a gyerekek viselkedése sem egy leányálom...

A tanárok szakképzettségét illetően, szerintem én kielégítően el tudtam sajátani tananyagot (egy-két kivétellel...:D), ez nem telejesen a tanároktól függ. Pl. annak az egyetelen rossz tanáromnak a tantárgyát tanulom most emelt szinten. Tőle függetelnül is meg tudtam tanulni.

Remélem azért annyit nem fog csökenni a színvonal. De mégegyszer mondom, ennél jobb helyet nem is kívánhattam volna. Akkor én sem voltam ennyire elégedett, de már visszasírom a sulit. Szívesen visszamennék... :)

2014. jún. 29. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Esetleg az egyik angol tanárra gondolsz? Mert pont ő volt az osztályfőnököm.
2014. aug. 23. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Angol tanár... 2 van, mostanában egyiknek sem volt osztálya :D De nem, magyar tanár az, akire én gondolok.
2014. aug. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az egyik angol tanár 2011-ben kapott osztályt. De ő is eléggé furcsa, egyszer a táskáját is elhagyta, ami persze fel sem tűnt neki.
2014. aug. 24. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!