Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A dékáni tárgyfelvételt...

A dékáni tárgyfelvételt általában meg szokták adni?

Figyelt kérdés

SZIE.


Magamhoz képest egyébként jól haladok a sulival, most már biztos hogy nem fogok csúszni egy évet sem, minden épülős tárgyamat megcsináltam. Annyi hogy alapból lassan tanulok, illetve dolgozok is suli mellett, így félévente 3 tárgyat mindig kihgytam. Aláírást megszereztem, de mindig csak vizsgára vettem fel utána. Így történt ezzel a tárggyal is, csak ezt mindig tologattam, mert sose volt időm, most vettem fel harmadjára. Hétfőn vizsga..és nagyon nehéz. Tegnap még dolgoztam, ma van egy szabadnapom. Stresszelek, mert nem akarok egy ilyen tárgy miatt kirúgást kapni. Van nálunk negyedik tárgyfelvétel, dékáni engedéllye, de nem tudom meg szokták e adni. Persze a legjobb ha sikerülne.



2014. jún. 29. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
SZIE tapasztalatom nincs, de nekem az eltén azt mondták, hogy az első kérelmet mindig megadják, viszont a második már necces és tényleg nagyon jó indok kell hozzá.
2014. jún. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mikor kezdted a képzést? Mert nálunk a 2012-től kezdők már nem vehetik fel dékánival sem, mert náluk már az a felsőoktatási törvény volt életben, ami elvileg ezt nem engedi.
2014. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

2012-ben.

Már megkérdeztem egyébként, beadhatom a kérelmet, ha nem volt meg a 6 vizsgám. Nem volt meg, így beadhatom. A necces, hogy a tárgyfelelős vajon elfogadná-e..

2014. jún. 30. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!