Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent László gimnáziumba...

A Szent László gimnáziumba milyen tanulókat vesznek fel?

Figyelt kérdés
Barátnőmtől hallottam,hogy csak ötös tanulókat.igaz? Èn csak matek,fizika,kèmia(biologia) tantárgyakból vagyok gyengèbb amúgy a bizonyìtványom jó.

2014. júl. 1. 11:30
 1/4 anonim válasza:

Pont ezek azok a tantárgyak amik fontosak....

Én is úgy tudom hogy csak ötössel van egyáltalán ESÉLYED bekerülni....

(ha vmi hülyeséget mondtam akkor nézzétek el nekem, nem oda járok, csak úgy hallottam hogy így van.)

2014. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

4,5 felett már van esélyed. Az, hogy felvesznek-e, függ a központitól, a szóbelitől, és attól, hogy melyik szakra jelentkezel. Mert elég sok szak van :D Kémia-bioszra mondjuk ne gyere 2-es kémiával, mert úgy elég minimális az esélye, hogy bekerülsz:D

Ajánlom a suli fórumát!

[link]

Itt böngészhetsz, ha regisztráltál, kiírhatsz új témát, és ott a Lászlósok nagyobb eséllyel válaszolnak, mint itt:)

2014. júl. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi.:) amugy nem kettes vagyok kemiabol.:)
2014. júl. 10. 11:48
 4/4 anonim válasza:

Szia!:) Hidd el,a bizonyítványod számít legkevésbé...Még 3,8-as átlaggal és egy jó központival,meg szóbelivel simán bekerülhetsz. Nem azt mondom,hogy ne tanulj..:D Ha van egy 4-5-ös átlagod,az már jó kiindulópont:) A következőktől függ leginkább,hogy bekerülsz-e:

-A központid.

-SZÓBELI!

-A többi felvételiző pontjai.

-Hogy melyik szakra akarsz menni.

Igen,ettől is függ:) Van olyan szak,ahová nehezebb bekerülni és van olyan,ahová könnyű bekerülni,de bent maradni nehezebb..:)

A lényeg az,hogy nem csak 5-ös átlaggal lehet bekerülni,én sem úgy kerültem be,mégis simán ment..:)

Meg kell próbálni,nem veszíthetsz vele semmit:) Egyébként én sem vagyok jó kémiából..:D

Húzz bele,hozd ki magadból a legtöbbet!Nagyon ajánlom ezt a sulit,rosszat még nem hallottam róla és én is imádom:))

Bármi kérdésed van,nyugodtan írj itt,vagy privátban:)

Sok sikert előre is..mindenhez!:)

2014. szept. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!