Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Képesség- És Tehetségfejlesz...

A Képesség- És Tehetségfejlesztő Magániskoláról mi a véleményetek? (Várpalotai suli)

Figyelt kérdés

#magániskola #Képesség- És #Tehetségfejlesztő
2014. júl. 1. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, sok olyan van ott,a kiktől a néhány normális gyerek nem tud haladni. Oda jársz? vagy akarsz?
2014. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*akiktől
2014. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem járok oda, csak néhány ismerősöm jár oda, de én előttük még életemben nem hallottam erről az iskoláról. Ez a suli is olyan gyűjtő iskola? Vagy neked van ilyen irányú tapasztalatod?
2014. júl. 27. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs csak néhány ismerős. De tényleg nem jó iskola.
2014. júl. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az adott iskolával kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, viszont az ilyen iskolák jók szoktak lenni (persze intézményfüggő). Nekem több ismerősöm is ilyen iskolába járt és közülük sokan érettségi után külföldre mentek egyetemre.
2014. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!