Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek milyen suli a...

Szerintetek milyen suli a Kosztolányi Dezső Gimnázium?

Figyelt kérdés
A Budapestire gondolok, ami az I.keruletbe van.
2014. júl. 2. 13:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*kerületbe
2014. júl. 2. 13:53
 2/16 anonim ***** válasza:
Közepes. Nem erős egyáltalán, és a közösségről sem hallottam sok jót, igaz, rosszat sem. Mi nem választottuk.
2014. júl. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De azt hallottam hogy ott nincsenek cigányok
2014. júl. 2. 20:30
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

???

Viszonylag kevés van arrafelé, ahhoz nem kell pont a Kosztolányi. Az erősebb sulikban meg még kevesebb...

Egyébként az elkényeztetett újgazdag kölykök semmivel sem jobbak ám, csak úgy megsúgom.

2014. júl. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tove Lo válasza:
23%

Hát... Ötödikben még viszonylag jó volt, de most, hogy már két éve odajárok (hetedikes vagok most..), kábé harmadszorra kaptunk új tesitanárt, aki..khm..nem a lekedvesebb, ha még mindig odaszeretnél járni, NEM AJÁNLOM! A tanárok nagyon (!!!) ki vannak égve, hatodikban kilencedikes könyvből tanultunk, olyankat tanulunk, amit csak kilencedikben, ÉVVÉGÉN kellene tanulni, a töritanár egész órán jegyzeteltet, de azt, amit a könyvből is meglehetne tanulni. A magyar tanárnak semmi sem jó, hogyha nem az ő ízlése szerint választasz füzetet, újat vetet. A biológia a tanár csak ordibálni tud, a matek, és fizika tanár, (nekünk ugyanaz a kettőre) egy öreg, nyugdíj előtt állóvén hárpia, akinél hármasnál jobbat, csak a kedvencek érhetnek el... A kémia tanár viszonylag jó... (Ja és a nagyok mindig basztatnak)

Sok sikert!

2014. nov. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
85%
Hát nem a legerősebb iskola de azért kemény.. Ha általánosba 4-5 ös voltál itt csak 3-4 es leszel vagy rosszabb + itt már 6. tól vannak vizsgák
2015. márc. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Nemtudoknevetlol válasza:
100%

Tove Lo!

Úgy látom egy osztályba járunk, bár nem tudom ki vagy. :DD Szerintem a testnevelés tanár(okk)al semmi baj nem volt/van. :D A történelem tanárnő szerintem jól tanít, és magyaráz. A kilencedikes tankönyvre nem tudok mit mondani, ez volt az egyetlen amiben a kerettantervben előírt anyagok benne voltak. :D Az irodalom tanárnő az egyik kedvenc tanárnőm, nagyon megszerettette, velem/velünk az irodalmat, nem tudom miről beszélsz. Nekem is megmondta a véleményét a füzetemről, de tényleg az irodalomhoz illő füzet volt, szóval ezt meg is értem. Az biológia tanárnő nagyon (!!) ritkán emeli fel a hangját, szóval??:D Ő is nagyon aranyos és jól tanít. A matematikát már nem az a tanár tanítja, de ha órán odafigyeltél volna, akkor lehetett volna jobb jegyed. A kémia tanárnő is nagyon kedves, jól tanít, de azt elvárja, hogy tanulj, amit meg is értek. Én ajánlom. :D

2016. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 csutora73 ***** válasza:
100%

Kedves Nemtudoknevetlol!


Tudnál nekem még írni információkat a Kosztolányiról? A 8 soztályos gimnázium része érdekel. Vannak rossz tanuló gyerekek, vagy azért nem jellemző és lehet tanulni, aki akar. Van-e alkohol, drogprobléma a suliban? Hová szoktak tudni innen továbbtanulni a gyerekek? Fel szokták őket venni egyetemre is? Milyen a hangulat: tanulós - bulizós?


Köszi:

2017. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:

NAGYON NAGYON NAGYON ROSSZ ISKOLA!

SENKI NE AKARJON ODA MENNI!

SEMMIT NEM LEHET TANULNI!

A TANÁROK ROSSZUL TANÍTANAK!

AZ ISKOLA SZÓ SZERINT UNDORÍTÓ!

2020. máj. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#9 ki vagy? irj mar privat :D
2020. dec. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!