Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kredittúllépés egyetemen:...

Kredittúllépés egyetemen: Nektek mikor kellett fizetni?

Figyelt kérdés
Eredetileg idén kellett volna végeznem az alapszakommal (harmad éves vagyok), mivel azonban nem teljesítettem még pár kurzust, így egy évet csúszni fogok (a szakdogámat is jövőre írom). Már most úgy áll a helyzet, hogy 198 fölött (180+10%) van valamivel a felvett krediteim száma (ebből 160-at teljesítettem), szóval fizetnem kell majd elég rendesen a hanyagságom miatt (hogy halasztgattam a tárgyaimat). Ami eddig nem tiszta számomra, az az, hogy mikor fognak felszólítani a fizetésre: Még most nyáron (amint az Etr kiértékelte a jelenlegi szemeszter jegyeit) vagy a jövő tanév végén (mikor már végeztem mindennel)? Olyanok válaszát várom, akik hasonló cipőben jártak vagy volt tapasztalatuk hasonlóval.

2014. júl. 4. 00:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Én megúsztam, átsiklottak fölöttem, vagy nem volt idő ezzel foglalkozni, nemtudom. Én szorgalomból vettem fel több kreditet, teljesítettem is mindet, de azért nem esett volna jól, ha ki kell fizetni. (Kb 80 ezer forintomba került volna)

Egyébként nekem azt mondták amikor a diákok lezárásával záróvizsgára jelentkeztetéssel foglalkoznak, akkor szoktak ezzel is.

2014. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!