Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nincs meg 2 félév alatt a...

Ha nincs meg 2 félév alatt a 30 kreditem, akkor mit csinálnak velem?

Figyelt kérdés
Elolvastam a TVSZ-t, de csak az államis és a részösztöndíjasokról szól, hogy őket átsorolják fizetősre. Ha én eleve azon vagyok, akkor nem tudjátok, hogy mi történik?
2014. júl. 6. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a 2. félév végére nincs meg, akkor elvileg elbocsátanak. Ha később, akkor nincs semmi, legalábbis a legutóbb azt olvastam, hogy amíg valaki a saját pénzét játssza el, nem az államét, az hadd járja úgy és olyan tempóban, ahogy neki tetszik. Bár eszerint lehet, hogy a második félév végén se szívóznak.

Na mindenesetre mivel az intézmények között is lehet eltérés, az a tuti, ha ügyeleti időben (a legtöbb helyen szerdánként van) betelefonálsz a tanulmányira és megkérdezed.

2014. júl. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Miért mennyi kredited van meg?
2014. júl. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez már a negyedik félévem. Első év végén szerintem szép átlagom volt, de nem soroltak át államira, pedig ez lett volna a célom. Ősszel nem lett meg egy 11 kredites tárgyam, szabválokat én hülye nem vettem fel, és a tavaszi félévben is volt egy 9 kredites, ami nem sikerült, pedig abban bíztam, így viszont nincs meg a 30.

Na majd akkor hétfőn bemegyek, nálunk még 2 hétig lehet vizsgázni, ott vannak.

2014. júl. 6. 11:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Államira eleve csak úgy sorolnak át, ha valaki államiról önköltségesre kerül.


Mindenképpen érdeklődj utána, hogy ilyenkor mi a teendő, mi történik veled.

2014. júl. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk (BME) tudtommal nem történik ilyenkor semmi, mehetsz tovább.
2014. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!