Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Bejuthatok az ELTE -re úgy,...

Bejuthatok az ELTE -re úgy, hogy 9. -ben megbuktam?

Figyelt kérdés

Sosem voltam valami jó tanuló, és 9.-ben megbuktam. (most lesz a pótvizsga augusztusban. Tudom messze van még, de én úgy érzem tudnék tanulni (elég szépen tudom már amiből pótvizsgáznom kell) Informatika érdekel. Itt a középsuliban és kitűztem egy messzi célt: ELTE informatika kar. Lehetséges lehet-e?

tudom hülye kérdés... de kíváncsi vagyok a véleményetekre.


2008. aug. 2. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze, bejuthatsz. A továbbiakban, ez már csak tőled függ. 9-ben sajna én is megbuktam, nagyon hülye voltam, akkor még nem tanultam. Én is megkérdeztem a tanáromtól ugyanezt, (csak nem épp az ELTE-t)mikor már kezdett megjönni az eszem, hogy tanulni kéne...Azt mondta ofőm, hogy semmi akadálya. Fel is vettek egyetemre. 11-ben és 12-ben tanulj jól, és produkálj szép érettségit, akkor sima ügy lesz, és sok felsőoktatási suli között válogathatsz.
2008. aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha belehúzol (márpedig azt írtad hogy úgy érzed tudnál tanulni), akkor 11.-12. osztályban tudnál jó jegyeket produkálni (érettséginél szintén). Nekem is az utolsó két évben jött meg az eszem, és sikerült bejutni egyetemre. :)
2008. aug. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) megnyugodtam :D és úgy lesz, tanulni fogok. ;)
2008. aug. 2. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!