Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen mi számít jó átlagna...

Egyetemen mi számít jó átlagnak? Tudom, hogy ez függ az intézménytől, kartól, szaktól is.

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Romániában 10ig van :P
2010. jan. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:

Mindentől függ.nálunk 4,5 felett van ösztöndíj,másnál meg kettesre is havi 30at adnak.szerintem ez szemétség.meg az is,hogy nekem 18kredit összegyűljön 6tantárgyat kell felvennem,míg nekik csak egyet.nekem szóbeliznem és írásbeliznem kell,nekik meg csak bead egy wikiről leszedett dolgozatot.

De-BTK

2010. jan. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

előzőnek:


ne hasonlíts össze pl egy mérnöki tantervet a tiéddel, mert alapvetően különböznek. Ez olyan, mintha a sonkát akarnád összehasonlítani az almával.

Ha meg szemétség, hogy máshol olyan keveset kell teljesíteni, akkor menj oda, megnézem meddig jutsz :D

Kezdjük ott, hogy matek hogy megy? :D Ha rosszul, akkor inkább az ilyen jellegű véleményeidet tartsd meg magadnak :D

2010. jan. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
10:05-össel teljes mértékben egyetértek!!! Én igaz gazdinfós vagyok, de hasonló a helyzet, matek a fő tárgyunk meg a számvitel, igaz hogy sok kreditet érnek, de miért is?? Mert k_rva nehezek...80-90%-os a bukási arány belőlük, és nem azért, mert hülyék vagyunk...elhiszem hogy sokat kell tanulni a BTK-soknak, de istenem, hol nem kell??? Egyetem ez nem középsuli...az ösztöndíjról meg annyi, hogy az évfolyam/ szak átlag határozza meg az ösztöndíjszintet, ha itt ennyi, akkor ennyi, ha ti átlagban jobban teljesítetek, akkor nagyobb a szint is amit el kell érni az ösztöndíjhoz...remélem érthető voltam.
2010. jan. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
előző vagyok...ja azt meg el ne hidd, hogy nekünk beadandók vannak!!! ezt hol hallottad??? mese habbal...ugyanúgy vizsga!!! nekem még nem volt beadandóm eddig... ugyh erről ennyit.
2010. jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 6,23-as átlagú:korrigált kreditindex alapján jött ki ez az átlag.Amúgy meg szinte csak 5ösöm és 4esem volt.Talán egy 3mas.
2010. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!