Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az efvi oldalamra fel kell...

Az efvi oldalamra fel kell töltenem az alkalmassági vizsgáról kapott értesítőt?

Figyelt kérdés
BME építészre jelentkeztem, a rajz alkalmasságim sikerült és erről kaptam levélben értesítést. Ezt fel kell töltenem az efelvi oldalamra? (Igazából azt se tudom, hogy hova tudnám feltölteni, csak félek, hogy valamit kihagyok...)

2014. júl. 9. 08:34
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*efelvi
2014. júl. 9. 08:39
 2/17 anonim ***** válasza:
Huuh még jó hogy láttam a kérdésed. Gyorsran töltsd fel! Jó nem kell gyorsan, csak ma éjfélig! Ha valamit nem tudsz írj, segítek. Töltöttél fel oda bizonyítványt meg ilyeneket? Mert ezt is oda kell... vagyis az (elő)alkalmassági vizsga topikba.
2014. júl. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
ha 10-e a határidő, akkor holnap éjfélig kell, nem?
2014. júl. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
és a levélben kapott papír az a feltöltendő igazolás akkor? nem csak valami nem hivatalos értesítő? remélem, nem kell bemenni az egyetemre az igazolásért
2014. júl. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Jajj igen, azt hittem, hogy ma mar tizedike van.
2014. júl. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Hajjaj, már érzem, hogy lesznek a végén 150-en az építészek :P

Azt írják valahol, hogy betelefonáltak, és a lényeg, hogy valahova fel legyen töltve. A beszámítandó megjelölt középsulis tárgyak módosításáról szóló kérelmet is mindegy, hogy hova töltjük föl (én olyat is töltöttem), mondjuk magától értetődik, hogy a bizonyítványok mellé való.

2014. júl. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez a feltöltendő dokumentum a levélben kapott Határozat, amelyen ott van, hogy "megfelelt"? Mert nincs rajta pecsét meg semmi, a nevem is csak a címzettnél van ott. Sorszám, Ikt. szám és kész. Ez olyan, mintha csak engem akarna értesíteni, de nem bizonyít semmit.

EZ AZ? Szerintem holnap felhívom a KTH-t és a behívón levő számot.

Ma felhívtam az Educatio-t, és hát elvileg az az amit levélben kaptunk... de valakinek e-mailben megy, valakinek sehogy sem, mert az intézmény megtartja magának, és akkor nemtom mi van. Biztos elkérik a listát az ilyen intézménytől.

Más egyebet kapott valaki? Nincs ráírva olyan, hogy az igazolást még el is kell kérni külön.

2014. júl. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Te vagy a kérdező?
2014. júl. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nem, de ehhez kapcsolódik, amit írtam.
2014. júl. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Figyelj! Szerintem nyugodtan töltsétek fel az (elő)alkalmassági pontba,nem lesz semmi gond, max. Nem kezdenek vele semmit. Én is voltam alkalmasságin igaz hogy más szakon, de nekrm is fel kellett töltenem amit az iskola állított ki. Az sem tűnt olyan hivatalosnak...
2014. júl. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!