Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE kolijában, a Damjanich...

Az ELTE kolijában, a Damjanich koliban lakik/lakott valaki közületek?

Figyelt kérdés
Csak mert oda készülök, és lenne egy-két kérdésem :) mint pl. hogy milyen a koli, (zajos/csendes), milyen a felszereltsége, ilyenek :)

2014. júl. 10. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Volt barátnőm ott volt, elég sokat jártam ott, illetve viszonylag dolgozgattam is.


Viszonylag csendes, ha kell, akkor a tanuló szobában lehet azért tanulni. De programok is szoktak lenni, legalább hetente van valami, szóval lehet menni szocializálódni is.

Felszereltségre egész "jó", igaz ott nagyobb lakóegységek vannak 3 szobával 9-10 emberrel, ezért kicsit néha zsúfoltnak tűnhet.

De ha jók a szobatársak akkor nagy gond nem lehet.

2014. júl. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) és amúgy internet hogy van a szobákban? lehet netkábelt használni? és a konyhában mik vannak? gondolom hűtő, mikró alap, és ezen kívül? esetleg sütő van?? :)
2014. júl. 10. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Internet kábelen jön be, van egy gép is minden lakóegységben és van wifi (többé kevésbé).

Külső eszközöket (wifi router) most nem tudom mennyire lehet bevinni, régen tervben volt, hogy csak akkor, ha "beregisztrálja" az ember.

Ez talán még megy most is, nem tudom. Amikor még segítettem a hálózat építésben/üzemeltetésben voltak tervek...


Konyhában mikró, hűtő (ált. 2 is), rezsó van, mint alap felszereltség. Sütő nincs tudtommal.

2014. júl. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!