Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a szegedi Ságvári...

Milyen a szegedi Ságvári Gimnázium?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatok érdekelnének, valamint az, hogy évközben vesznek-e át diákot.

#Szeged #Ságvári Endre Gimnázium
2014. júl. 14. 16:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Én odajárok, és imádom! Nagyon jófejek a tanárok. Bár vannak rosszabbak is, és mivel vannak kb. 60an, ezért ki lehet fogni egy rosszabb "adagot" is.

Nekem szerencsém van, mert tényleg nagyon jók azok a tanárok, akik engem tanítanak. A tehetséggondozás is kiemelkedő. Az egész iskola hangulata is nagyon magával ragadó.

Nekem az egyik osztálytársam december környékén érkezett. A Tömörkényből jött át, bár úgy, hogy előtte már nagyon előkelő helyen felvették hozzánk, végül mégse idejött, de "visszavették". Azért volt rajta nyomás, és megfelelési kényszer, gondolom én. Tehát, nem vesznek át csak úgy senkit.

2014. júl. 17. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2014. júl. 20. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!