Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mesterképzésre való jelentkezé...

Mesterképzésre való jelentkezéskor a BA képzés pontosan mely eredményei számítanak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 15. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hová jelentkezel, mert általában mindenütt felvételi elbeszélgetés van mesterre, az alapján vesznek fel. De van olyan MA szak is, ahol beszámítják a BA diplomád jegyét valamilyen mértékben. Mindig 100 pont a maximum, ebből 10 szokott lenni a többletpont, és egyes helyeken 30 a diplomajegy 6-szorosa, és 60 a felvételi. De ez intézményfüggő, sőt szakfüggő!
2014. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. júl. 17. 22:20
 3/5 A kérdező kommentje:
ELTE Btk-s vagyok, ez alapján az információ alapján tud valaki segíteni a kérdésben?
2014. aug. 25. 15:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen tudok segíteni, mert látom nem értetted meg az elő hozzászólót. A felvina kinézett mesterszak felvételi követelményei le vannak írva. Lényegtelen hogy most hova jársz ebből a szempontból. Azt a szakot és egyetemet nézd ahova menni akarsz.
2014. szept. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tökéletesen megértettem az előző hozzászólót. ELTE BTK-s vagyok és ELTE BTK-ra fogok felvételizni.
2014. szept. 18. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!