Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az ELTE-BTK-n mivel jár az...

Az ELTE-BTK-n mivel jár az elhagyott tanegység?

Figyelt kérdés
Pl.: Felvehetem következő félévben ugyanazt a tárgyat, ha ebben leadtam a vizsgát és nem írattam be egyest?
2010. jan. 8. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan felveheted újra, semmilyen szankcióval nem jár. Én rendszeresen túlvállaltam magam félév elején, aztán a végén volt, hogy a felét csináltam meg, és simán lediplomáztam. Nem tudom, azóta változott-e, nekünk egy tanegységet maximum négyszer lehetett felvenni (az mindegy, hogy azért veszed fel újra, mert megbuktál, vagy azért, mert el sem mentél vizsgázni/órára), szóval erre vigyázz. De egyébként semmi kockázata nincs az elhagyásnak.
2010. jan. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ELTE-TTK-ról tudok nyilatkozni, ott semmilyen szankcióval nem jár, én rendszeresen nem teljesítek tárgyakat. Ösztöndíjba/átlagba se számít bele, de amit felettem írtak arra persze vigyázz.
2010. jan. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ja, én úgy értem, hogy ha nem mész el belőle vizsgázni.
2010. jan. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!
2010. jan. 8. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!