Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen suli a nyiregyi Szikszi?

Milyen suli a nyiregyi Szikszi?

Figyelt kérdés

Most vok 7.-kes és olvastam, h ha a szikszibe (Széchényi) -be akarok járni akk töriből, matekból, angolból, nyelvtanból, fizikából, földrajzból és irodalomból 5-s nek kell lenni:/

Angol szakos közgazdász szakra akk jelentkezni. Az milyen?

ÉS milyen maga suli?

Milyen belülről?

Milyen programok vannak?

Milyenek a tanárok?

Milyen tantárgyak vannak....

stb

Szal egy SZIKSZI ismertetőt kérek:D

Thx.


2010. jan. 8. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Én nem oda járok, sosem voltam még ott, de egy barátnőm igen. Nyelvtanból, irodalomból, földrajzból nem volt ötös, mégis felvették. Többet nem tudok mondani, talán nézz szét a honlapjukon!
2010. jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Amúgy melyik iskolába jársz most?
2010. jan. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
arany-ba(Arany János Gimnázium és Ált. Isk.)
2010. jan. 9. 09:28
 4/10 anonim válasza:
Én abba a suliba járok, most vagyok végzős. Az angol szakos közgazdász szak, 5 éves. Az első évet gyakorlatilag 0. osztálynak tekintik, mert egy évig csak angolt kell tanulnod a többi tárgyat pedig szinten tartás céljából tanítják majd neked. Az iskola nagyon jó, legalábbis én nagyon szeretem. Nyíregyházán az egyik legjobb szakközépiskola, sőt a statisztikák szerint az egész országban az egyik legjobbak közé tartozik. Belülről ne számíts semmi extrára, nem túl modern, de hát végülis egy 90 éve fennálló sulitól nem igazán lehet csúcs technikát várni. A programokról jobban az iskola honlapján tudsz tájékozódni www.nyirsziki.hu A tanárok közül inkább azokat ismerem, akik engem is tanítanak. Szerintem nincs velük semmi gond. A legtöbb jó fej, megértő és ha kell bármiben segítenek. Lesznek különböző szakmai alapozó tárgyaid. Elsőben azt hiszem az angolosoknál is van viselkedés kultúra, gépírás, majd másodikban gazdasági környezetünk, gépírás, majd közgáz, üzleti és taniroda. Gépírást minden osztályban 2 évig kell tanulni. Elsőben tanulnod kell bioszt és kémiát, de mivel te 0. osztályba fogsz járni, ezért neked egy évvel később lesznek ezek. Második osztályban a biosz és kémia helyett, földrajz és fizika lesz. De ezek mellett heti 1 vagy 2 órában tanulni fogsz szakmai tantárgyakat. Majd 3. osztálytól ezek helyett bejön az emelt szint, és a szakmai tárgyak. Remélem egy kicsit többet megtudtál így :)
2010. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia!Én is oda jártam...0.-ban kezdtem német nyelvi évfolyamba!16németes volt 16 angolos!harmadikban kell választanod hogy közgázra vagy infóra szeretnél menni!

szerintem a suli modern (belülről és kívülről is)

a tanárok jó fejek!(bár mint mindenhol itt is van kivétel sajnos) de az nagyon minimális! alapjában véve jó suli, jó hírneve van a nyiregyházi sulik között az első 5-ben simán benne van!

2010. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Szia!

Én most leszek 10.-es a suliban. Jó suli szerintem is. De szerintem nem feltétlenül kell mindenből 5-nek lenned,hogy felvegyenek.

2010. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Most leszek 11.-es, normál közgáz osztályban. Nagyon jó iskola, csak ajánlani tudom, a tanárok többsége profi és rendes, az atmoszféra is helyén van. Én emellett a tanulásban sem szakadtam meg, pedig 4,4 volt az átlagom idén.
2010. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyébként ez sem igaz, hogy ezekből ötösnek kell lenned, mindkét évben egyedül irodalomból meg töriből voltam ötös, mégis felvettek
2010. aug. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagy szám az a suli.
2023. jan. 14. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most modernizálták a studiót, nagyon zsiir, lehet majd bulikat rendezni. :D :D :D
2023. máj. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!