Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények? Jó iskola? Milyene...

Vélemények? Jó iskola? Milyenek a tanárok? Csak érettségit kapok a közgazdász angolon?

Figyelt kérdés
Kada Elek Közgazdasági Szakközépiskola Kecskemét..!

2014. júl. 18. 12:19
 1/3 anonim válasza:

Szia!


Én most végeztem a Kadában, bár én csak sima 4 éves képzésen voltam. Nagyon meg voltam elégedve az iskolával, a tanárok segítőkészek, naprakészek, értenek ahhoz amit tanítanak. Ha lelkiismeretesen tanulsz, akkor az érettségi sima ügy :)

Sima érettségit 'kapsz', bár nem tudom melyik tanévtől kötelező szakmából érettségizni (engem már nem érint). Ha kötelező lesz már, vagy azt választod, akkor nyilván nem csak egy sima érettségid lesz, hanem egy közgazdaságtan is, ami továbbtanulásnál igencsak jó pont.

Illetve vannak 2 éves képzések is érettségi után, a városban ez a legjobb (és ingyenes): pénzügy-számvitel, ügyviteli titkár stb.

2014. júl. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, esetleg azt megtudnád mondani, hogy mennyivel vettek fel? / átlag, pont/ Melyik szakra jelentkeztél? :)
2014. júl. 19. 10:29
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is a sima közgazdászra akarok menni, csak angol nyelvet fogom tanulni. Bocs ha félreérthető voltam. :/
2014. júl. 19. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!