Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » FELVI-sek! A hitelesítő...

FELVI-sek! A hitelesítő adatlap mellett nektek sincs státusz?

Figyelt kérdés
Szóval van a dokumentumok menüpont, és ott narancssárga felkiáltó jel van mellette, mint amikor még kér valamit. De már minden dokumentumom mellett feldolgozva státusz van. A hitelesítő adatlap mellett viszont nincs semmilyen státusz. Jól van ez így?

2014. júl. 19. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A jelentkezés és pontszámoknál a pontszámaid rendben vannak? ha igen---> nincs gond

ha 0 pont van ---> kellett alkalmassági igazolás?

ha nem ---> nagy probléma van

ha igen---> lehet, hogy az iskola küldi meg a felvinek de lehet, hogy neked kellet volna feltöltened..


nekem minden zöld nem tudom a narancs mit jelent

2014. júl. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

hitelesítő adatlapnál nem kell semminek se lennie, mindent feltöltöttél amit kellett?


nekem zöld a dokumentumok menüpont, nekem csak az érettségi bizonyítványt kellett feltölteni mert művészetire megyek

2014. júl. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hú kicsit tagolatlanul írtam.. mind1 a vesszőt nézd pontnak :D
2014. júl. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A pontszámom rendben van. Én MSC jelentkezést adtam be, lehet hogy az máshogy megy, mint az alapképzés. Remélem nem én rontottam el :D azért köszi.
2014. júl. 19. 13:53
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is mesterre felvételizek, és nekem is rendben van a pontszám, mégis narancs felkiáltójel van a dokumentumoknál. Nem hiszem, hogy gondot jelentene :)
2014. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor jó, köszi
2014. júl. 19. 17:00
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is mesterre jelentkeztem..és nekem zöld, nincs narancs felkiáltójel sehol.(nem biztos hogy elrontottál bármit is mondom megnyugtatásképpen!!)

Olvasd el a mellette lévő leírást jobb oldalon és akkor nem aggódsz és nem kérdezgetsz.

2014. júl. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A leírás nem mond semmi hasznosat ezzel kapcsolatban. Az egyik válaszoló írta, hogy neki is sárga, meg egy másik ismerősömnek is sárga, aki oda jelentkezett ahova én, szóval valószínű nincs probléma.
2014. júl. 20. 11:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazad van a kérdésedre addig volt a jobb oldali sávban a felvin magyarázat amíg meg nem jelentek a pontszámok. Mindenkinek narancs felkiáltójel volt akinek valami is hiányzott a feltöltésnél a megjelölt szakok akármelyikén. Viszont a felvi nem tett különbséget a szak és szak között,és mindenhol mindent kért felkiáltójellel. Pl. én diploma alapján kértem jogász szakra a felvételemet, de ugye a felvi rendszere miatt ott volt a felkiáltójel, hogy érettségi mag középiskolai bizonyítvány másolatot kér. Stb...szóval ha te tudod hogy a leírásban szereplő minden doksit beadtál lény nyugodt, nem biztos, hogy kell minden..
2014. júl. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szintén mester (SE-TSK), szintén narancs, pedig az összes doksimat feltöltöttem (oklevél, nyelvvizsga). Az alkalmassági eredményét igazoló lapot plusz az orvosi igazolást a suli beszedte, ezért azt nekik kell lerendezniük az Oktatási Hivatallal. A pontszámom egyébként rendben van, és az összes felvételi követelmény mellett zöld pipa jelenik meg, ha legörgetem a pontszámolás indoka ablakot...
2014. júl. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!