Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit írjak a iskola felépítéséről?

Mit írjak a iskola felépítéséről?

Figyelt kérdés
Kell egy házidogát írnom, de nem tudom mit írjak bele. A tanár azt mondta, hogy vmit az iskoláról, felépítéséről, ha akarok a menzáról, de egyszerűen nem tudok ezekről írni. Tudtok vmi linket küldeni?
2010. jan. 9. 21:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Tanultunk a kórházak felépítéséről, óvodák felépítéséről, szóval szerintem ahhoz hasonlókat kell írni. PL. az óvova felépítésénél azokat írunk, hogy a bölcsibe hánytól hány évesek járhatnak, milyne játékokkal játszhatnak, hány szintes lehet az intézmény, milyen szobák vannak, s uygaezt az ovinál is.

Tudtok vmilyen oldalt ahol ezt írják le csak az iskolára vonatkozóan? 17/L

2010. jan. 9. 21:17
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ez kb 0 infó :S de lássuk... Iskola felépítése, hát írj, hogy vannak osztályok(te tudod mennyi), átlag hány diák, azok órára járnak, a tanárok tanítják őket, az iskola élén az igazgató áll, őt segíti az igazgatóhelyettes. Hogy telik 1 átlag nap, írhratsz a sulid tényleges felépítéséről, hogy pl hány emelet, mi hol van, hány terem van, milyen szaktantermek vannak stb stb
2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
ezek jó ötletek köszi. Azért nem mondtam több infót, mert én sem tudok semmi:S ennyit mondott hogy iskola felépítése, ebből következtettem hogy vmi olyasmit kell csinálni mint az óvodák esetében:S Azért köszi ezt a pár tippet:)
2010. jan. 9. 22:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja értem. Hát akkor azokkal hasonlítsd össze, végülis iskolába jársz, tudod mi van ott :D Csak ügyesen! :)

1. voltam

2010. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi:)
2010. jan. 9. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!