Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ma már nem lehet megnézni...

Ma már nem lehet megnézni csak a ponthatárokat, azt nem, hogy az e-felviben felvettek igaz?

Figyelt kérdés

Olvasni tudok, azt írják a ponthatárok megállapítása után lesz elérhető másnap az e-felvi.

Ma csak kiírták az összes kar pontjait, holnap nézhető meg a jelölt egyetem kiírása?



2014. júl. 24. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem tudok belépni, de nem is akarok igazán. Te miért akarsz? Látod mennyi pontod van, és hogy mennyi volt a határ.
2014. júl. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!:) Belépsz a felvibe, én felvimre rámész, ott kidob egy ilyen piros üzenetet ,ott rámész a bővebbre és ott legalul zöld színnel jelzik hova vettek fel:)
2014. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha regisztrálva vagy a felvire, akkor lépj be oda, aztán kattinst a Profilomra, majd az Én felvimre, és ott lesz zölddel kiemelve.
2014. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok, bocsánat nem ott dob ki piros üzenetet :)
2014. júl. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!