Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Magyar éretségin van tollbamon...

PepperChili kérdése:

Magyar éretségin van tollbamondás?

Figyelt kérdés
Azért kérdeztem mert azt tudom, hogy van szövegalkotás meg szövegértés, csak azt nem tudom tollbamondás van-e? Ahogy nézegettem szerintem nincs meg ha jól emlékszem a tanárom is azt mondta. És ha nincs akkor nem is lesz? Mert a tollbamondás nem nagyon megy, a szövegalkotásnál meg ugye azt írom le amit akarok és ha nem tudom biztosan akkor max. írok rá szinonímát...

2014. júl. 25. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nincs tollbamondás, ne aggódj. De a helyesírást, kérlek, gyakorold. :)
2014. júl. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Egy szövegértési meg egy szövegalkotási rész van.
2014. júl. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és napiszinten gyakorlom mindkét álltalam ismert nyelvet.
2014. júl. 25. 20:03
 4/6 A kérdező kommentje:
*általam csak telefonról írtam és véletlenül kétszer nyomtam meg...
2014. júl. 25. 20:05
 5/6 anonim válasza:
Igazából az egész kifejtésed tele van helyesírási hibákkal, meg a válaszod is. Gyakorolj, főleg a mondatköpontozást, meg a mondatvégi írásjeleket. Attól, hogy nem tollbamomdás, és azt írsz, amit akarsz, még ne vedd biztosra, higy jól fog sikerülni!
2014. okt. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk az egész középiskolában egy szál tollbamondás se volt, ott már komolyabb dolgokkal foglalkoztunk.
2014. okt. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!