Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Szerb Antal...

A budapesti Szerb Antal Gimnázium milyen? Milyen a nyelvoktatás?

Figyelt kérdés
Humán vagy inkább reál erősebb? Mennyire nehéz bekerülni? Társaság, hangulat?

2014. júl. 29. 08:45
 1/5 A kérdező kommentje:
Még egy kérdés: mennyi volt idén a ponthatár 4 éves angol osztályban?
2014. júl. 29. 18:55
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, ha tanulsz.

A társaság a c osztályokban szuper, a többit nem tudom, de állítólag azok is nagyon jók. :)

2014. aug. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A Szerb nagyon király :D Jó közösség, tanárok, osztálytársak.

Ha nem vagy buta, be lehet kerülni, ha már bent vagy nem rettenetesen nehéz, de kell tanulni (nem véletlenül jók az érettségi átlagok) :D

Nyelvoktatás: Idén tucat angoltanár mellett egy anyanyelvi tanár is van. Nekem már nyelvvizsgám van (és még van hátra pár évem :D). A tanárok viszonylag jól tanítanak.

Humán-Reál: Mindkettő. A csoportbeosztások miatt a szintednek megfelelő csoportba kerülsz.

Társaság, hangulat: Családias, jó tanárok, gyönyörű park és épület, egyszerűen KIRÁLY :D

2014. szept. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En imadom, pedig csak 3 hete jarok oda :D

Szuper osztaly, jo tanarok, iszonyatjo golyatabor es az epulet (na meg a park) is gyonyoru. Nem nehez, egyik osztalytarsamat a 60. helyrol (varolistan) vettek fel, szoval szerintem meg egy 4-4,3-as tanulo is bekerulhet, csak jol kell megirni a kozpontit.

A tarsasag nagyon normalis, intelligens diakokbol all, eddig mindenki kozvetlen es nagyon kedves.

Egyaltalan nem bantam meg, hogy a Szerbbe jottem, sot! En imadom, es csak ajanlani tudom. :D

2014. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó iskola, jó tanárokkal. Érdemes pedálozni érte, utána pedig megbecsülni, ha bekerültél :-). Mi angol németet tanulunk, mindkettőből überszuper a tanári gárda (angolt két tanár, németet egy tanítja)!
2014. okt. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!