Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Ady Endre Gimnáziu...

A budapesti Ady Endre Gimnázium jó iskola?

Figyelt kérdés
További kérdéseim még, hogy melyik osztályban a legjobb a közösség? Vannak egyéni stílusú személyek? Nem ítélik el őket? Melyik a legjobb tagozat? Most milyen könnyen vesznek át 10-be embereket?

2014. júl. 29. 13:55
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én is most akarok oda menni és szintúgy 10.-be mennèk. Ha tudsz valamit kérlek szólj :)
2014. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jó suli, én is ide jártam, szerettem nagyon :) végül is átjöttél?
2014. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

A suliban a 10. évfolyamon szerintem a 10.B (humán és biosz) és D-ben (5éves; nyelvi) a legjobb az osztályközösség.

B-seknek nagyon rendes bácsi az ofőjük, sokat a kirándulás, program. Nyugis osztály.

D-ben nagyon megy a a diákönkormányzatos dolog, közülük van az egyik IDÖ elnök idén.

Az A-sok (6évfolyamos) osztályközösségéről nem sokat tudok, de vannak nagyon rendes emberek ott és vannak, akik eléggé lehúzzák az osztályt.

A C-t (általános) egyáltalán nem ismerem.


Ha 10.-be jössz át, akkor nagy valószínűséggel nem raknak a D-be, mert az nyelvi. Az újakat általában a 4osztályos tagozatokra rakják, B és C-be, legvalószínűbb a C, mert az az általános tagozat, róluk sajnos semmit nem tudok. :)


UI.: Sikerült bejutni? :D Ha igen, akkor remélem találkozunk.


Alárírás: Egy népszerű ismeretlen :) avagy dobj PM-et

2014. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is átszeretnék menni az Adyba csak sajnos nem ismerem a sulit... :/
2015. jan. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!