Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyire nehéz bejutni a...

Renyus kérdése:

Mennyire nehéz bejutni a Pázmány Péter Katolikus Egyetem nappali teológia szakára? (államilag támogatott)

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 15:45
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy nőként.
2014. júl. 29. 15:51
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
nincs teológia a pázmányon
2014. júl. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

amúgy meg azokon a főiskolákon/egyetemeken, ahol van teológia, elég a minimálpont (260)

de jól gondold meg, mert a teológiából nem nagyon fogsz tudni megélni.

2014. júl. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos az a helyzet, hogy megváltoztak az életkörülményeim. 402 pontot szereztem két emelt szinttel. Az orvosira készültem, mindent Szegeden jelöltem be, oda fel is vettek a gyógyszerészetire. De sajnos nincs lehetőségem elkezdeni a félévet szeptembertől. Igaz, hogy már így is kihagytam egy évet, de valamit ki kell találnom, mert sajnos tényleg nem megy ez a Szeged. Most még próbálok nyomós indokokat összeszedni, hogy hátha átvennének Pestre, de sajnos nem tudom:( Szóval most mindent megpróbálok, hogy tanulhassak valamit.
2014. júl. 29. 16:01
 5/6 A kérdező kommentje:
Mert az anyagi ellehetetlenedésünkön, a 3 gyereken, a szükséges gyógytornámon, illetve melóhelyemen, ami Pesten van, mást nem tudok felhozni. Pesten ingyen van rokonoknál a lakhatásom. Sajnos a Szegedet nem tudnánk finanszírozni.
2014. júl. 29. 16:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Egy kérvénnyel megpróbálok elmenni a dékáni hivatalba, hátha megesne rajtam a szívük, és átvennének szeptembertől, mert oda is elég lett volna a pontom. Hát nem tudom. Ez lenne az egyedüli lehetőségem arra, hogy ebből a nyomorból kitörjek:(
2014. júl. 29. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!