Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mit tudtok a Minerva Érettségi...

Mit tudtok a Minerva Érettségizettek Szakközépiskolájáról?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem ebbe az iskolába de nem nagyon tudok semmit hogy milyen is ,kiváncsi vagyok olyan emberek véleményére akik járnak/jártak oda.

2014. júl. 29. 17:56
 1/6 anonim válasza:
Én nem jártam oda, de szerettem volna jeletkezni egyik ráképzésükre. Email-ben feltettem pár kérdést a taníttatásról, költségekről, és vérlázító stílusban válaszoltak! Kérdésemre, hogy mi mennyibe kerül, közölték hogy ne írjak többet és megfenyegettek, többek között azzal, hogy ha mégis akarok jelentkezni, akkor nekem már 150.00Ft-ot kell fizessek! Ezek után jobban beleástam magam a suli történetébe és nem sok jót találtam, kihasználják a törvényekben a kiskapukat és irreális összegeket kérnek el olyan képzésért, amiért cserébe taníttatást nem kapsz! Érdemes jelentkezés elött Fórumokon nézelódni! Én biztos, hogy soha nem jelentkeznék ide! Pénzmosoda, nem iskola!
2014. júl. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hoppá hoppá nagy felindultságomban látom te másik Minerváról kérdezel... ne haragudj! Én a MINERVA FELNŐTTKÉPZŐ KÖZPONTról írtam az elöbb.
2014. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én jelentkeztem oda tavaly májusban, és augusztus végén még semmi infóm nem volt a suliról, hiába írogattam nekik e-mailt, telefonálgattam, semmi válasz. "Végső" esetben villámgyorsan jelentkeztem egy másik suliba (athéné - meg is bántam!), aztán november végén kaptam a minervából mailt, hogy nem indult semmi szak. :D szóval vicc. egy ismerősöm 3 éve oda járt, akkoriban még minden rendben volt vele, de manapság.....
2014. aug. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. aug. 5. 10:25
 5/6 anonim válasza:
Én oda jártam. Nem igazán adnak használható tudást, néhány tanár kritikán aluli. Én nem ajánlom.
2014. aug. 19. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg most szűnik meg a Drégelyvár szakközépiskola, ezért most össze lesz vonva. Én is nézegetek melyik lenne jobb. Szerintetek melyik a legjobb képesítést adó suli?
2015. febr. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!