Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTÉ-n kollégiumba hogy megy...

ELTÉ-n kollégiumba hogy megy a jelentkezés?

Figyelt kérdés
Valaki tudna linkelni egy oldalt, ahol ezt leírják, vagy esetleg saját emlékekből, hogy mit meddig és hogyan kell intézni?

2014. júl. 29. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Www.google.hu


Üdv az egyetemen a felnőtt, önálló emberek világában!

2014. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Elsővel teljesen egyetértek. Amikor engem eltére felvettek, még mielőtt kiküldték az értesítőt levélben,már mindenről tudtam. Persze abban leírnak mindent,de google-be beírtam pár szót és már tudtam is hogyan folyik a koliba a jelentkezés,milyen kolik vannak,hogyan számolják a pontokat stb. Tényleg ennyire lehetnél önálló,hogy használod a google-t és most nem megbántani akarlak.
2014. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, közben megtaláltam. Igazából csak azért raktam ki, mert azt hallottam kifutottam a jelentkezési időből, de már meg van minden. Egyébként igazatok van.
2014. júl. 29. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Ugyan már. Tényleg sokan annyira aggódnak mindenen,hogy nem jön meg időben meg lekésnek a koli jelentkezésről. Az egyetemek se hülyék,nem fogják úgy kiírni a jelentkezési időt,hogy még meg se kapták a kellő infokat a diákok,vagy csak aznap kapják meg és hirtelen kéne mindent csinálni. Önhibáján kívül senki se fog lecsúszni ezekről a dolgokról.

Azt viszont nézd át rendesen,hogy milyen kolik vannak,mert sorrendet kell majd felállítanod jelentkezésnél,hogy melyikbe vegyenek fel. Egyik se egy leányálom az eltén,sőt a legtöbb közel sincs az egyetemhez. Régebben volt mindegyik koleszról egy kis leírás,hogy merre van,milyen a társadalmi élet,hányan vannak ott és milyen arányban (karokról). Szóval ezeket már most szemezgetheted,meg összegyűjtheted azokat a papírokat,amik kellenek a jelentkezéshez. Fent szokott lenni az is a jelentkezős oldalon,hogy mire hány pontot kapsz és hogy mivel tudod igazolni. Ezt mondjuk tényleg érdemesebb minél előbb intézni,mert van amit az önkormányzattól kell kérni és ha nálatok épp valami miatt nyári szüneten vannak az önkormányzatnál,vagy hasonló,akkor megszívod :D

2014. júl. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!