Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lehet, hogy rossz kategóriában...

Lehet, hogy rossz kategóriában, de: Az osztatlan tanárképzésben résztvevő egyetemi hallgatók, ugyanazok, mint a tanári mesterképzésben lévők? Vagy a két megnevezés két külön csoportot takar?

Figyelt kérdés
Mert az elsőben vagyok benne, viszont az utóbbinak alapkart kell választania záros határidőn belül, és nem tudom, rám vonatkozik-e.

2014. aug. 1. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne ugyanaz? Az osztatlanok ötéves képzésben vesznek részt, a mesteresek meg túl vannak már egy hároméves alapképzésen, és már van egy BA-diplomájuk. A gyakorlatban valószínűleg bőven vannak közös óráik, de nem egy a státuszuk.
2014. aug. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1. Nem.

2. Igen.

2014. aug. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én most leszek 3.éves BA-s, sok társam tanárira megy majd tovább. Mesterre. Ez azt jelenti, hogy melyik évben kezdték. Amikor mi felvételiztünk (2012) így volt, aztán megváltozott.
2014. aug. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!