Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Rendészeti középiskolákba...

Rendészeti középiskolákba csak érettségi után lehet jelentkezni?

Figyelt kérdés

A fiam most megy 8.-ba és folyton azt szajkózza hogy ő rendőr akar lenni. Mivel kitűnő tanuló (remélem ez meg is marad a későbbiekben is! :) ) remélem nem lesz rest főiskolára menni, viszont szoktam látni rendészeti szakközépiskolásokat nyári gyakorlaton, és nekem olyan fiatalnak tűnnek.


Tehát van olyan szakközép iskola ahol 8. után lehet jelentkezni, ott leérettségiznek és úgy mennek tovább a fősulira???



2014. aug. 3. 20:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Azok a rendészeti középiskolák általában szerintem csak érettségi után várják a diákokat amikre te gondolsz. Legalábbis úgy tudom.

Bár nálunk a szomszéd városban van "rendészeti" szak egy szakközépiskolában. Viszont az csak olyan, hogy előkészíti őket a rendőr és katona pályára. Utána nem szoktak szervezni nekik ilyet. Ott mielőtt bevezették a mindennap tesit már az előtt is mindennap 1-2 tesijük volt. + Kötelező tömegsport is volt. (kellett az adott sportklubtól igazolást kérni)

2014. aug. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyan rendészeti szakközépiskolába, ami rendőr végzettséget ad, csak érettségi után lehet menni
2014. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!