Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szeretnék elvégezni egy OKJ-s...

Szeretnék elvégezni egy OKJ-s képzést, de annyira félek, hogy még nem is iratkoztam be?

Figyelt kérdés

Én ki voltam közösítve szakközépbe, rettentően rossz volt, és nem merek beiratkozni új közösségbe, mert félek, hogy ugyanezt élem át, én ezt már nem bírnám ki.

Mindig piszkáltak, stréber voltam, kihúzták alólam a széket, dobáltak PET palackkal, köpő csöveztek, elvették a kajám, így nem tudtam sohasem enni iskolába, bezártak a WC-be stb


2014. aug. 5. 09:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan intézményt válasszál, ahova a régi osztálytársaid nem jelentkeztek. OKJ-n már felnőttek járnak, nem jellemző az ilyen viselkedés.
2014. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hova jártál szki-ba?
2016. júl. 13. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, hol?
2019. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mit szeretnél

elvégezni ?

2019. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!