Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gólyatábor kihagyása?

Gólyatábor kihagyása?

Figyelt kérdés
Szívesen mennék, de nincs pénzem, így se tudom, hogy az egyetemet, hogy fogom majd végig csinálni. Segítségem nincs, magamra vagyok utalva. Félek, hogy nagy hátrányom lesz emiatt, de sajna nem tudok mit tenni. Vannak még akik nem mennek?

2014. aug. 5. 12:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A gólyatábor csak egy jó emlék és az elején segít egy kicsit beilleszkedni, kialakítani egy baráti kört, főleg azoknak, akik nehezebben ismerkednek. Erre viszont nincs mindenki ráutalva. Az első félév közepére már semmit sem fog számítani, voltál-e vagy sem.
2014. aug. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ebből semmi hátrány, a csoporttársaidat egyetemen is meg tudod ismerni. Az anyagiakat pedig meg lehet oldani, ha jó tanuló vagy, próbálj meg ösztöndíjakat pályázni, jól gazdálkodni a kis pénzzel, nehezen, de meg lehet oldani.
2014. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát nehezen ismerkedem az már tuti, szóval ebből a szempontból is jó lenne de ha nincs lé, akkor sajna nincs mit tenni.
2014. aug. 5. 13:04
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs pénz akkor nincs :( majd azért próbálj ismerkedni a suliban. Ha szar az anyagi helyzeted, akkor igényelj szociális támogatást, illetve igyekezz jól tanulni, mert vannak olyan szakok ahol jó az ösztöndíj, illetve nem árt pengének lenni pár tárgyból, mert mások házijának megírásából egész jól meg lehet élni :D
2014. aug. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gólyatáborban(nem ELTE) egyetlen-egy szaktársammal sem találkoztam,pedig a mi szakunk 230 fővel indult abban az évben(2007).Volt 4-5 ember más szakokról,akikkel jó barátok lettünk,de az is csak addig tartott,míg ki nem rúgták őket.
2014. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én sem megyek, pedig azt írták a levélben, hogy kötelező, de sajnos nekem az a pénz másra kell :S
2014. aug. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly lett volna a gólyatáborom, de nem volt rá pénzem, ezért én sem tudtam elmenni. Az első héten kicsit magányosnak éreztem magam, de hamar találtam barátokat :) Hidd el, lesz még olyan, aki nem tud/nem fog elmenni.
2014. aug. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
6. válaszoló! Kötelező gólyatábor? o.O Melyik egyetemre jelentkeztél?
2014. aug. 5. 13:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Én sem megyek,bár én azért nem mert nem szeretnék.Legalábbis az van bennem így a képeket elnézve, hogy nagyon nem vagyok odavaló,nem akarok pucérkodni, inni,cigizni,érted.(Nem az eltére megyek) Remélem hogy azért ez nem fog problémát okozni,énis nagy suliba megyek, rengeteg embert felvettek és a harmada mehet gólyatáborba,most azért nem olyan olcsó hogy azért fizessek hogy szarul meg kívülállónak érezzem magam :D Sajnálom amúgy ami veled van, szurkolok hogy megoldd valahogy, tényleg igyekezz jól tanulni! :)
2014. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szia! Ha megkérdezhetem, milyen szakra fogsz járni? (én is ELTE-s leszek) Egyébként én sem megyek gólyatáborba, hasonló okokból:)
2014. aug. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!