Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Megérné elmenni gólyatáborba?

Megérné elmenni gólyatáborba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Abban szeretném kikérni a véleményeteket hogy ebben a helyzetben ti hogy döntenétek, elmennétek gólyatáborba vagy sem.

A szituáció a következő. Felvettek egyetemre, de családi okok miatt valószínűleg csak az első félévet fogom elvégezni. Ebből a félévből szeretném kihozni majd a legtöbbet és a legjobban érezni magam.

Azonban nem tudom menjek-e gólyatáborba, mert tudom hogy mikkel jár. Én egy nagyon nyitott, ismerkedős, bulizós embernek tartom magam, de bizonyos keretek között. Így pl. tartok attól hogy nem érezném jól magam matt részeg emberek között, valamint hogy nem szívesen vennék részt olyan feladatokban ami szintén erről szól.

Azt is tudom, hogy az az összeg amibe ez kerülne kerülhetne jobb helyre is, így végképp nem tudom mit tegyek.

A későbbikben mekkora hátrányt okozna, ha nem mennék el erre a pár napra, vagy igenis álljak úgy hozzá hogy óriási buliban lesz részem?


2014. aug. 7. 10:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Én nem mentem, semmi hátrányom nem volt belőle, a legtöbben nem jöttek a szakunkról, azok közül akik elmentek és nem itták le magukat is sokan hazamentek/akartak menni, nem érezték jól magukat

ME

2014. aug. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Jó, én pont, hogy semmi pénzért nem hagynám ki a tábort, tehát ebben különbözünk. Viszont mindenhol úgy hallom, hogy később nem igazán lesz hátrányod abból, ha kihagyod. Nekem lenne, mert úgy érezném, hogy sz@rt se ér az életem, persze ez picit túlzás :)

Aztán majd gyere rá, hogy azt a fél évet hogyan fogod tartalmasan eltölteni! Például csatlakozz valamelyik diákszervezethez.

De ha esetleg nem fér be mindenki a táborba, akkor inkább mondj le róla más javára, aki talán több évet ott marad (vagy elvégzi), és jól jönnek neki a barátok később is. Persze csak ha tényleg úgy érzed, hogy nem gond lemondani róla.

2014. aug. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!