Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Beszámítanak tárgyakat egy...

Beszámítanak tárgyakat egy egyetemen, ha egy másikon már sikeresen teljesítettem és ugyanaz a szak? (Részletek lenn)

Figyelt kérdés
A SZTE-GYTK-ra jártam 3 félévet, és a tárgyak többségét teljesítettem, de a matekot harmadszorra sem sikerült teljesítenem, ezért onnan töröltek a hallgatói névsorból. Most, 2 hete sajnos csak a pesti SE-GYTK-ra vettek fel, de az első évben a matekon és a fizikán kívül minden tárgyat teljesítettem. Lehetséges, hogy e 2 kivételével másodévben folytathatom tanulmányaimat, vagy nem? Kitől kéne ezt megérdeklődni és mikor derül ki? (Egyátalán szerintetek van értelme újra a gyógyszerészkaron próbálkoznom vagy nem?) (Nyugodtam leírhatjátok a véleményeket, nem sértődök meg :) ) Van-e értelme most beiratkoznom vagy hagyjam az egészet? A segítséget előre is köszönöm!

2014. aug. 7. 14:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Azt neked kell érezned, hogy képes vagy-e megcsinálni a matekot meg a fizikát.


Beiratkozás után le kell majd adnod egy kérvényt, hogy szeretnéd elfogadtatni a tárgyaidat. Mellékelned kell az indexedet (ha az SZTE-n volt ilyen), illetve a tárgyaidnak a tematikáját. A SE-n megnézik, hoy egyezik-e 75%-ban az ott tanítottal, akkor el fogják fogadni.

2014. aug. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!