Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek előny vagy hátrány...

Szerintetek előny vagy hátrány ha van régi ismerősöd a gólyatáborban?

Figyelt kérdés
Egyik volt osztálytársam is arra a karra megy amire én. Megbeszéltük, hogy akkor menjünk együtt gólyatáborba, de nem lesz ebből hátrány ismerkedés szempontjából? Úgy értem, ha egyedül mennénk jobban rá lennénk kényszerítve az ismerkedésre, így meg el leszünk ketten.. Belegondolva fordított helyzetbe én se nagyon örülnék ha olyanok lennének gólyatáborban akik már évek óta jóban vannak egymással. Mit gondoltok, vagy fölösleges ezen agyalni, spontán jön minden?

2014. aug. 8. 16:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Agyalni biztosan felesleges rajta :) Majd lesz, ami lesz, nem lesz rossz.
2014. aug. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előnye is lehet, pl az hogy ketten lehet könyebb is ismerkedni, bátrabban oda tudtok menni más társasághoz, :)
2014. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor lehet hátrány, ha nem vagy vele jóban.
2014. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fölöseges agyalni rajta, egyébként sem valószínű, hogy egy csapatba kerültök. :)
2014. aug. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!