Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » PTE gyógytornász szaknak...

PTE gyógytornász szaknak milyen a hírneve?

Figyelt kérdés
Hallottam egy gyógytornász ismerősömtől, hogy eléggé rossz most a képzés a pécsi egyetem gyógytornász szakán, de nem egy véleményre szeretnék adni, remélem más is tud valamit mondani.
2014. aug. 8. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

miért is rossz ? külföldön kapkodnak a pécsiekért,a képzés nagyon jó,sokat kell tanulni nagyon,de megéri :)


és az ismerősöd miért mondta ezt ? pécsi gyógytornász kezelte ? vagy csak úgy ? azért,mert a Semmelweisen magasabb a ponthatár,nem jelenti azt,hogy jobb a képzés,csak azt,hogy többen jelentkeznek ( főváros)

lásd : attól még,hogy kommunikációra sok a pont,még büfészak

2014. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ismerősöm azért mondta, mert ő is gyógytornász és tisztában van a képzéssel :) de pont azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam más béleményekre is :)
2014. aug. 8. 21:11
 3/8 anonim ***** válasza:

"gyógytornász és tisztában van a képzéssel"

Hallgató az ismerősöd vagy már végzett?

Hogyan lehet tisztában a képzéssel..járt mindkét helyre és össze tudja hasonlítani?

2014. aug. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ez kb.olyan,hogy melyik a jobb orvosi egyetem..
2014. aug. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, de inkább építő jellegű kritikákat vártam (mint az első válaszoló) nem pedig kritikai mrgjegyzéseket.... pontosan én sem tudom, hogy miért mondta. Csak reméltem megértitek a helyzetet, mert minden egyetemen vannak szakok, amik gyengébbek, és én nagyon szívesen mennék Pécsre, de nem azon az áron, hogy gyengébb képzésben részesülök. :-)
2014. aug. 9. 11:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyugi nem azért mondta az ismerősöd mert tudta mit beszél, és valós fogalma lett volna róla, hanem azért mondta mert sznobizmus és versenyszellem elharapózott rajta. Eü képzések között nincsenek lényeges színvonalbeli eltérések egyetemek között Magyarországon. Hogy a saját egyetemét fentebb helyezze ezért másikat (ahova sosem járt) leszólja onnantól azt gondolja hogy ha eléri, hogy ez lesz a általános vélekedés akkor neki értékesebb diplomája lesz a másik ugyanolyan diplomástól, előnyre tesz szert olyan előnyre amiért nem dolgozott meg és nem jár..

Az ilyeneket inkább kerülöm..

2014. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ő is oda járt, szóval ilyesmiről szó sincs :)
2014. aug. 9. 17:09
 8/8 anonim ***** válasza:
pedig jó a suli és szinvonalas az oktatás..de összehasonlítási alapja akkor sincs
2014. aug. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!