Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » HELP! Mit tegyek ha jelentkezt...

HELP! Mit tegyek ha jelentkeztem egy suliba de nem tudok majd hazajönni onnan este, mert nincs busz?

Figyelt kérdés

Tavaly még volt busz, most látom hogy az már idén nincs meg, így nem tudok hazajutni. 80+ km-re van a sulitól a lakhelyem, szóval fogalmam sincs mit csináljak, heti kétszer kell bejárni... hogy lehetne ezt megoldani?


2 hetem ugyan még van, de eddig sem találtam közelebb sulit... szóval arra nem sok esélyt látok.


2014. aug. 12. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs koleszre lehetőség?
2014. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Milyen suli az amiért megéri 80+ km-t utazni? (már ha nem felsőoktatás) Amúgy lehet nagy mázild van. Ugyan is sokszor van nyári menetrend. Nézz utána, lehet szeptembertől visszatérnek a másikra.
2014. aug. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!