Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miről szól az ELTE gólya-mento...

Miről szól az ELTE gólya-mentor találkozója?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mi csinálnak ott? Buliznak, vagy csak ismerkednek egymással, vagy mi? Engem is elhívtak most erre, de nem tudom, hogy elmenjek-e, mert ha csak bulizásból áll az egész, akkor nem fogok azért órákig utazni.

2014. aug. 14. 04:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Napközben közösségi programok vannak, este (úgy 8 körül) kezdődik a bulizás. De a programok is úgy vannak megszervezve, hogy a többségén inni kell.


Szóval ha nem vagy az a partizós típus, akkor nagyon nem maradsz le semmiről.

2014. aug. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az ivás és a bulizás tőlem nagyon messze van. Azzal semmi bajom nem lenne, hogy találkozzak a leendő csoporttársaimmal, de ha ez úgy történik, hogy ivás közben elfecsegnek egymásról, akkor semmi értelme elmennem. Én földrajz szakos vagyok, azt hittem, hogy lesznek valami csoportfeladatok, ahol bemutatják, hogy mit is fogunk majd tanulni, mit tudom én, adnak néhány kőzetet és tanulmányozzuk meg hasonlók.
2014. aug. 14. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!