Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci Egyetem gólyatáborába...

Miskolci Egyetem gólyatáborában milyen az a bemutatkozó est? Mindenki egyesével feláll szépen és bemutatkozik a többi néhány száz emberkének? Az nem lenne egy kicsit hosszú?

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
De. Pont ezért szokták csoportokra bontani az embereket.
2014. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Még a "szívatásokról" csak annyit, hogy gondolom mindet muszáj megcsinálni igaz? (Nem vagyok egy szégyenlős vagy finnyás ember csak érdekel, hogyha valami például tényleg már szerintem sok lenne, akkor kötelező-e megcsinálni.)
2014. aug. 14. 11:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan, felnőtt emberek közé mész, akik jó eséllyel még értelmesek is. Ha azt mondod nem, akkor nem, semmi sem kötelező, megfogják érteni. Persze arra készülj fel, hogy unszolni azért fognak, hiszen könnyen lehet, hogy csak egy bátorítás kell, és vannak, akik csak kéretik magukat egy darabig.
2014. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Meg fogják érteni.
2014. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat. :) Csak tudjátok olykor szeretnék magamból mindent kiönteni, de ebben olykor több valami meggátol, ami már évek óta kísért és hatással van az egész életemre. Még egyszer köszönöm! :D
2014. aug. 14. 11:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!