Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kötelező így szakmai tantárgyb...

Kötelező így szakmai tantárgyból érettségizni? (lent)

Figyelt kérdés

Szakközépiskolai tanulmányaimat 2013.szeptemberében kezdtem (közgazdaságtan szakon) ,2017-ben fogok érettségizni(4 éves)akkor kötelező közgazdaságtanból is érettségiznem? Köszönöm szépen előre is aki hasznos választ ír,és a segítségemre van.


17/L



2014. aug. 14. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok én is,úgy tudom egy szakmai tárgyból már kötelező lesz érettségizni,szívás..
2014. aug. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel ez a jelenleg érvényes kormányrendeletben még nincs benne, bárki amit ideír, az csak találgatás. Inkább érdeklődj az info@oh.gov.hu címen.
2014. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Remélem nem kötelező különben.....végem. Megnézem. Köszi! :-)
2014. aug. 14. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos valóban kötelező a szakmai érettségi.

[link]

Ez az Oktatási Hivatal tájékoztatója.

2014. aug. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! (Jajj,ne...)
2014. aug. 14. 21:56
 6/7 anonim ***** válasza:

Együttérzésem. Ez így lényegében senkinek sem jó.

Viszont ha kijárod a szakközepet, nem hiszem, hogy nagy gond lenne leérettségizni a szakmai főtárgyból, és mellé választhatsz bármilyen más tárgyat is hatodiknak vagy hetediknek, szóval azért nem is olyan tragikus.

2014. aug. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy így együtt érzel,csak utálom a szakmait,egy dogára is nehéz mindenkinek felkészülni+van benne számolás is.
2014. aug. 15. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!