Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskolát válasszam?...

Melyik iskolát válasszam? (Bővebben lent! )

Figyelt kérdés
Én a az írásbeli felvételit magyarból 42 pontot, matekból 32-33 pontot szeretnék megírni! Én angol nyelvi tagozatra szeretnék jelentkezni, mivel angolt tanulok! A 7. év végi bizonyítványomban 5 db 4-es lett (kémia, fizika, matek, biológia, rajz!) A többi mind 5-ös! Angolból félévkor is és év végekor is 5-ős voltam! Én eddig a Madách Imre Gimnáziumot, Xantus János Gimnáziumot, Berzsenyi Dániel Gimnaziumot nézegettem! Ennyi ponttal szerintetek melyik iskolába vennének fel? ( az írásbeli összesen 74-75 pont lenne!)

2014. aug. 14. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egy 5 pontot megprobalsz rajta dobni, es 80 pontosra megirod, akkor szerintem barmelyikbe, mivel a rajz alapbol nem szamit, foleg, ha angolra szeretnel menni!:)
2014. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!