Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Attól hogy nem vettem át az...

Attól hogy nem vettem át az egyetemi értesítő levelet a postán, még beiratkozhatok?

Figyelt kérdés
Külföldön tartózkodtam és a szüleim elfelejtették felvenni.
2014. aug. 19. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, a beiratkozás még most lesz.
2014. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minek írod ki ezt is külön?!
2014. aug. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekünk az volt beleírva,hogy azt a levelet is vinni kell a beiratkozásra,de ezt egyetem válogatja. Amúgy se hiszem,hogy csak emiatt valaki nem iratkozhat be,gondolom csak azért kell vinni,hogy kevesebb adminisztrációjuk legyen,hogy egyesével megvizsgálni,hogy felvették-e az illetőt,így ott a levél amivel egyből bizonyítani tudják.

Most miért nem tudod felvenni? Tudtommal a posta félre rakja,nem dobja ki ennyi idő után sem,szóval próbáld meg.

(Mellesleg nekem nem is kellett átvennem,belerakták a postaládába így is,de ezek szerint szerencsém volt csak :D)

2014. aug. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!