Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kaposvári egyetemről mi a...

Kaposvári egyetemről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Milyenek a tanárok? Közösség? Gólyatábor?

Új kollégium,Csukás Zoltán Kollégium,Kaffka Margit Kollégium..melyik a legkedvezőbb,legbarátságosabb?

meg úgy általánosságban érdemes oda menni? Konkrétan a marketingkommunikáció érdekelne ott.:)

Köszönöm előre is a segítséget:)



2014. aug. 20. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:

a hökösök egyelőre nagyon gyengén teljesítenek. iszonyat gáz amit a gólyatáborral kapcsolatban csinálnak. szinte zéró közlés.. kiadtak egy neten is), aztán bäszd meg anyádat.. nyaralnak mind, basznak az egészbe. majd 27-én lesz, kiderül milyen.. de szerintem annyi, hogy mindenkit hagynak piálni, aztán bäsznak majd ott is mindenkire -.-"


remélem az egyetemen 2014-nek megfelelő színvonalon dolgoznak az emberek.

2014. aug. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

husz.. :D


*

kiadtak egy papírt felvételi értesítővel együtt (fent van neten is),

2014. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hupsz*


faszé' nem lehet szerkeszteni... -.-"

2014. aug. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én PK-s vagyok, szóval a marketingkommunikációról nem tudok nyilatkozni.

Magát a sulit nagyon szeretem, az Új koleszban vagyok, és szerintem az is jó. A tanáraink nagy része jó fej, egyedül a vizsgaidőszak húzós kicsit.

Gólyatáborban nem voltam, mert a piálásra nem vagyok kíváncsi meg amúgy is 10.000 ft-t kellett fizetni...

2014. aug. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! :))
2014. aug. 26. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!