Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolai évnyitóra mi az...

Középiskolai évnyitóra mi az ami az "alkalomhoz illő öltözék" fogalma alá tartozik?

Figyelt kérdés
Most megyek 9.-be, és ez lesz az első középiskolai évnyitóm. Elég egy fehér ing ünneplő nadrággal, vagy nyakkendő stb is kell?
2014. aug. 21. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég fehér ing fekete nadrág. És ha van akkor elegáns cipő, nem sport.
2014. aug. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem tudhatom hogy a sulid mennyire veszi komolyan az öltözködést, nálunk igen komolyan vették. A fiúk minden évnyitón/zárón illetve nemzeti ünnepen zakót, fehér inget, illetve nyakkendőt viseltek, természetesen sportcipő farmer szigorúan tilos volt. Szóval szerintem te is öltözz így, a nap további részében pedig nyugodtan megszabadulhatsz majd a kényelmetlen cuccoktól.
2014. aug. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is úgy, mint második válaszolónál. Nyakkendő alap, zakó elhagyható ha meleg van (évnyitó-évzáró) de azért mi, lányok, imádjuk nézegetni a teljes ünnepi díszben lévő fiúkat :)
2014. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én úgy mennék, hogy fekete ilyen szövetnadrág, fehér ing, elegáns cipő, meg nyakkendő, zakó és ha nem kell, a zakót, meg nyakkendőt oda tudod adni, aki elkísér. Nálunk pl. nem volt ilyen szigor. a következő években már mindenki inkább elegánsan divatosan ment. én is simán felvettem fekete nadrágot fehér magas szárú sportcipővel, meg egy New Yorker-es inggel. Mi csak fiúk járunk egy osztályba, de szerintem senki nem vett eddig zakót, csak ing, meg pulcsi, meg napszemüveg.

de télleg, az első évben nem tudni, a suli milyen elvárásokat támaszt, szal inkább legyen nálad, mint ott égj egy sima ingben a sok zakós közt.

2014. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, közben az osztályfőnököm küldött emailt mindnekinek, zakó, fehér ing, nyakkendő, ünneplő nadrág és elegáns cipő az elvárás... :D
2014. aug. 21. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!