Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van beleszólási jogom kivel...

Van beleszólási jogom kivel raknak egy szobába a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Az egyik gimis haverom is oda akar jelentkezni ahova én és van rá mód. hogy egy szobába kerüljünk egy ismeretlen ember helyet?

2014. aug. 23. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
kérésed lehet, beleszólásod nem, írj a kolesz vezetőségének
2014. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van szobafoglalás akkor igen. Mondjuk én mikor BME GPK-n kezdtem, a góyatáborban volt a szobafoglalás úgyhogy ismeretlenekhez osztottak be, igaz lehet hogy volt valami beleszólás. De onnantól kezdve te válogatod meg hogy kivel akarsz lakni. Ahova járok koliba egy Google Drive doksiban szoktuk együtt összeírni a helyeket.
2014. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez úgy van gólyaként, hogy ha beköltözött mindenki akkor az első héten lehet cserélgetni a szobákat, persze év közben is de akkor nem jellemző. Ha már felsőbbéves vagy, lehet szobaigényed.
2014. aug. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk (BME-ÉMK Msc) most elsőben is lehetett jelezni az igényt, hogy kivel akarunk lakni és melyik szobában, az más dolog, hogy ezt nyilván nem mindig tudják teljesíteni, illetve hogy elsősként nem igen van az embernek sajna olyan ismerőse az egyetemen, akiről tudja, hogy vele szívesen összeköltözne.
2014. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!