Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor lesz az évnyitó a RING...

Mikor lesz az évnyitó a RING Szakképző Iskolában Budapesten?

Figyelt kérdés
Ebben az évben jelentkeztem a RING Szakképző suliba és azt mondták beiratkozáskor, hogy értesítenek az évnyitóról, de még most sem jött semmi papír és nem szeretném lekésni az évnyitót. Aki odajár, nem tudja véletlenül mikor szokott lenni az évnyitó, mert szeptember elseje hétfőre esik és általában akkor szoktak lenni ugye az évnyitók, habár itt nem tudom hogyan van. Köszönöm előre is. 19/F

2014. aug. 25. 16:25
 1/1 anonim válasza:
Sziia. Én is ugyanebben a cipőben járok.Ha holnapig nem jelentkeznek betelefonálok.. bár elég furcsának tartom, hogy mielőtt beiratkoztam volna többször hívtak, hogy megyek-e?! Most meg az ígértekhez képest nem küldenek infókat. Egyébként te beiratkozáskor kaptál csekket a diákra? (19/N)
2014. aug. 26. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!