Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ezeken kívül lennének még...

Ezeken kívül lennének még teendőim neptunon a félév megkezdése előtt (többi lent)?

Figyelt kérdés
Szeptembertől leszek elsőéves. Eddig annyit csináltam meg , hogy regisztráltam (kód + jelszó) felvettem 12 tantárgyat (amit első félévre ajánlottak) és rámentem a "beiratkozás/bejelentkezés" menüpontra ,megadtam hogy aktív státuszú félévvel kezdek és leadtam a "beiratkozási kérelmet" Ezenkívül volt egy tájékoztató az egyetemen (NYME) honlapján , hogy ki kell nyomtatnom pár szerződést , meg kell a középiskolai bizonyitvány és az érettségi fénymásolata. Ezeket is megtettem. Ezeken kívül van még valami fontos teendőm ? Kicsit bizonytalan vagyok:S

2014. aug. 25. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincsen semmi, kész vagy. :-)
2014. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ne haragudj, hogy én is kérdezek, de nekem is nagyon új ez a neptun és picit bajban vagyok.- Írtad, hogy leadtad a "beiratkozási kérelmet" ez mit takar? Maga az, hogy aktív státuszt állítottál be vagy esetleg található valahol valami kitöltendő nyomtatvány és azt kell csatolni?
2014. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ide nem kell semmit csatolni szerintem. a tantárgyakat kell felvenni , ki is írja az oldal hogy melyik tárgyat hányadik félévre ajánlott felvenni.

Amúgy kicsit én is bizonytalan vagyok , mert még nem csináltam ilyet

2014. aug. 28. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!