Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tovább szeretnék tanulni...

Tovább szeretnék tanulni egyetemen biológus szakon! Melyik egyetemeken indítanak ilyen szakot? Levelezős szakra gondoltam nem nappalira.

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
elte biológus??
2010. jan. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szegedi egyetem.

Az eltének nagyobb a neve, de a szegedi eléggé törekszik fel állítólag.

2010. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm gyors válaszotokat.És mindkettőn el lehet végezni levelezőn vagy ezek nappalik?Támogatás van?És ha igen akkor mikor kap az ember állami támogatást mert sajnos anyagilag nem állunk a legjobban és drága mulatság egy ilyen, de én nagyon szeretném elvégezni és komolyan is gondolom és a biológus után még állatorvosnak is szeretnék menni.
2010. jan. 17. 00:23
 4/6 anonim ***** válasza:
www.felvi.hu én úgy tudom, a tudományegyetemeken van ilyen szak, tehát elte, szeged, debrecen, pécs. azt viszont nem tudom, hogy levelőz hol van, és h támogatott e. felvin megnézed ezeket az egyetemeket, és ami mellé az van írva, h ala, az a levelezős és támogatott.
2010. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
bocsi, levelezős
2010. jan. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem álltok jól anyagilag? De biológus után még állatorvosit akarsz végezni? Az elég necces lesz. A biológia szakkal ugyanis elmegy 6 támogatott féléved a 12ből. (ha csak alapképzést csinálsz).

Az állatorvosi pedig úgy tudom 10 féléves. Erre a 10 félévre neked 6 államilag támogatott féléved marad...

Tehát 4-et fizethetsz saját zsebbből, ami félévente több, mint egy millió forint.

(Vagy az első diploma megszerzéséig van csak államilag támogatott képzés? Vki homályosítson fel pls.....Mert akkor 10 félévet fizethetsz zsebből...)

2010. jan. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!