Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen átlaggal szerintetek...

Dani003 kérdése:

Ilyen átlaggal szerintetek melyik informatikai középiskolát válasszam Budapesten? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az informatika érdekel a legjobban (programozás, szoftverfejlesztés ilyenek) és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek melyik iskolába érdemes mennem? Átlagom:4.5


7-be átlagom:

Magyar+irodalom:4

Matek:4

Info:5

Ének:3

Angol:4

Föci:4

Kémia:4

Fizika:4

Biosz:3


8.-os átlagom:

Mindenből 5-ös lettem (kivéve tesi,ének,vk)


Ilyen átlaggal szerintetek Budapesten melyik suliba kéne mennem?


Amúgy a tervem az (aki máris azzal jön, hogy Magyarország telítve van informatikussal), hogy egyetem után (vagy előtt) kimegyek külföldre és először ott próbálok meg érvényesülni (ha egyetem előtt megyek akkor értelemszerűen külföldön megyek egyetemre)


Válaszokat előre is köszönöm!



2014. aug. 30. 22:08
 1/5 anonim válasza:
Hát te aztán jól lemaradtál...
2014. aug. 31. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezzel most mire gondoltál?
2014. aug. 31. 09:56
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem mondani, hogy a központi felvételim az 70 pontos lett (magyar:40, matek:30)
2014. aug. 31. 10:00
 4/5 anonim válasza:
Ááá hagyjuk, nem érdekes, majd rájössz....
2014. szept. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Erősen kamuszagú a kérdés.

Ööö. Augusztusban írtad ki. Ebben a tanévben azok felvételizhetnek középiskolába, akik idén, ebben, a közel két hónapja megkezdett tanévben nyolcadikosok. Na, mármost, ha te jelentkezhetnél, és aktuális lenne neked a suliválasztás, akkor honnan tudhatnád előre a nyolcadikos jegyeid?

Vagy átvételben gondolkodsz, azaz még az első, kilencedikes éved megkezdése előtt eldöntötted, hogy el akarsz menni onnan, át egy informatikai suliba?


Hogyha utóbbi a helyzet, ajánlom neked a Kőbányai Szent László Gimnázium informatikai tagozatát. Erős, nehéz iskola, az info-oktatása meg kőkemény, nincs lazulás.

2014. okt. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!