Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hová vesznek fel a 10 osztályb...

Hová vesznek fel a 10 osztályba '14-15-ös tanévre, jó bizonyítvánnyal, dél-Pesten?

Figyelt kérdés
Megromlott iskolai légkör miatt akartam iskolát váltani, ami ez idáig nem sikerült, pedig holnap indul a tanév. Angol két tannyelvűbe jártam. Jó bizonyítványom mellé igazgatói dicséretem is van. Hogyan kell most intéznem?

2014. aug. 31. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ahová az igazgató befogad.
2014. aug. 31. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt hogy érted, hogy eddig nem sikerült? Próbálkoztál 10 helyen és sehova sem vettek fel? Mi innen nem tudhatjuk, hogy téged hova vennének fel, mert azt csak az igazgatók tudják. Nem tudsz mást csinálni, mint végigtelefonálni (inkább a szüleid) az összes szóbajöhető iskolát, és megkérdezni. De ne ragaszkodj dél-Pesthez, mert ezzel erősen leszűkíted a kört.
2014. aug. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!