Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » DE-IK Gazdaságinformatikáról...

DE-IK Gazdaságinformatikáról lenne egy pár kérdésem? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

Most leszek első éves , és középsuliba nem tanultam informatikát komolyan, programozást egyáltalán nem tanítottak. És az érdekelne hogy lesz e ebből valami hátrányom vagy a programozást fogják e tanítani az alapoktól ?

És még az érdekelne hogy lesz e szintfelmérő?

Köszönöm a segítséget!! :)



2014. szept. 1. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát drágaságom, nem akarlak megbántani, teljesen mind1, hogy tanultál infót, e vagy sem, mert ezek akkor is szívatják a jó népet .... Jah, és ha teheted, akkor ne gyere ide, mert csak fölösleges éveket lopsz el az életedből.....
2016. febr. 27. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem szólóval értek egyet, rossz döntés volt :( nem a szakkal van a baj, a gazdinfó egy tök hasznos dolog, és bezony még kelendő is a piacon!!! Csak a DEIK nem arról híres, hogy szeretik a diákokat (max a pénztálcádat).... Én végig csináltam, életem egyik legrosszabb döntése volt, nem csinálnám megint végig.... Semmit nem ér, és amikor voltam állásinterjún, elmondtam, hogy mennyire semmit nem ér, amit ott tanítottak, és már komplette majdnem szidtam a DEIK-et, és mint utólag kiderült, ezért vettek fel, mert beláttam/tudtam, hogy csak az időmet lopom azért a papírért, ami még WC papírnak sem jó..... Mondjuk egy BME-s, vagy ELTE-s programtervező többet ér (a DEIK-nél mondjuk mi nem? :P )
2016. ápr. 24. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!