Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen területen tanuljak...

Milyen területen tanuljak tovább? Hogy döntötted el, mi akarsz lenni igazából?

Figyelt kérdés
Két nyelven beszélek (angol, német), van munkatapasztalatom vendéglátásban és oktatásban. Orvosira jártam, de félidőben abbahagytam (a teljesített tárgyak esetleg eü vonalon jól jöhetnek még). Szeretnék olyan irányba tanulni, ahol végül embereknek közvetlenül segíthetek, de nem orvos vagy ápoló. Mit javasoltok, min lenne érdemes elgondolkodnom? (Van munkahelyem most is (élelmiszerekkel foglalkozom), nem azért tanulnék, mert muszáj, hanem az "igazi" helyemet keresem az életben. Azt, ahová teljes szívvel járnék, nem csak azért, mert dologzni muszáj.) Hogyan tudnék egyáltalán rájönni arra, hogy mi való nekem igazából?
2014. szept. 1. 16:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!